Şirket Bilgileri
   Ünvanı Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi
   Logo / Çağrı İşareti TMB 
   Yayın Ortamı  Uydu ortamı, Kablo Ortamı ve Karasal Ortam
   Lisans Tipi  U-TV, K-TV, T1
  5- Yayın Türü  Genel
   Yazışma AdresiGülbahar Mah. Altan Erbulak Sok. 14/2 Şişli, İstanbul
  7- Telefon ve Faks Tel : 0212 213 20 05  – Faks : 0212 213 20 06
  8- İnternet Adresi:tmb.tv
 Kep Adresi:rimas@hs01.kep.tr 
 
   GENEL  Müdür
 
 1- Adı SoyadıAmil İsmayılov
 2- İletişim Bilgileri 
 3- Posta AdresiGülbahar Mah. Altan Erbulak Sok. 14/2 Şişli, İstanbul
 4- Telefon ve Faks0212 213 20 05
 5- E-Posta Adresi

amil@tmb.tv

 

 

Genel Yayın Yönetmeni 

 Adı Soyadı

Sahil İmanov

  İletişim Bilgileri

 
Posta Adresi Gülbahar Mah.Altan Erbulak Sok.14/2 Şişli, İstanbul 

 Telefon ve Faks

0212 213 2005

 5- E-Posta Adresi

sahil@tmb.tv

TMB TV EKİP
Haber MüdürüOğuz İlgiç
oguz@tmb.tv
 Prime Time Haber Programları Koordinatörü Kebuter Hakverdi
kebuter@tmb.tv
    
Sabah Haberleri

Serkan  Aksarı

serkan@tmb.tv

  Reklam Müdürü

  Musa Ustalar

musa@tmb.tv

  Teknik MüdürMert Tolga Kahrıman
mert@tmb.tv
Web Yazılım Kanan Huseynov
kanan@tmb.tv
 
TMB TV EKİP
  Program MüdürüKübra Beşinci
kubra@tmb.tv
Sorumlu Müdür

Liubov Binyazar

liubovbinyazar@hotmail.com

  
 

 

 İzleyici Temsilcisi  İslam Mehmetoğlu
islamkatv1@mail.ru
Hosting Firması