TMB TV/ Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş. YARIŞMA BAŞVURU TAAHHÜTNAMESİ


TARAFLAR

 • TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş. ve https://tmb.tv/tmb-basvuru/  internet sayfası üzerinden başvuru yapan kişi (bundan sonra Başvuru Sahibi olarak anılacaktır ) işbu taahhütnamenin tüm maddelerini kabul etmiştir.

 • TARAFLARIN YETKİ VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  1. Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nda belirtmiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bilgilerin eksik ve yanlış olması dolayısıyla doğacak zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.

  2. Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’ndaki bilgileri, fotoğrafları ve videoları kendi rızası ile TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş. ile paylaşmıştır. TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş., paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları dilediği zaman dilediği mecra ve dilediği programda kullanabilecektir. Başvuru Sahibi, TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.nın paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları kullanımı durumunda TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.’dan hiçbir talepte bulunmayacağını peşinen kabul etmiştir.

  3. Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nu doldururken kullanmış olduğu videoların ve fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmediğini kabul etmiştir. Yarışma Kayıt Formu’nda kullanılan videoların ve fotoğrafların 3. kişilerin kişilik haklarını, telif haklarını ve diğer haklarını ihlal etmesi ve TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.’nın ihlaller dolayısıyla ödeme yapmak zorunda kalması durumunda Başvuru Sahibi zararı karşılamakla yükümlüdür.

  4. Başvuru Sahibi, YARIŞMA, TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.’nın ve grup şirketlerinin YARIŞMA dışında televizyon, internet v.b. fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir mecradan gerçekleştireceği projeler ile ilgili bilgilerin kendilerine telefon, sms, e-mail gibi iletişim araçlarıyla bildirilmesine onay vermektedir.

  5. Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nun doldurulması ile direkt yarışmacı olmaya hak kazanmadığını, yarışmacıları belirleme yetkisinin sadece TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş. yetkililerinde olduğunu bildiğini kabul eder.

  6. 18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin başvurularını velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin velisinin onayı olmaması durumunda yarışmacı olmaya hak kazansalar bile yarışmaya katılamazlar.

  7. Başvuru Sahipleri’nin Yarışma Kayıt Formu doldururken vermiş olduğu bilgiler TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.’nın veri tabanında saklanacak olup 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Resmi mercilerin talimatları saklıdır.

  8. TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş. yarışma formatını, şartlarını ve işbu taahhütname maddelerini başvuru sahibine bildirmeden değiştirme hakkına sahiptir. Yarışma Başvuru Taahhütnamesi yasal olarak Başvuru Sahibi’ni bağladığı için bu sayfa belirli aralıklarla Başvuru Sahibi tarafından ziyaret edilmelidir. • TAAHHÜTNAMENİN YÜRÜRLÜĞÜ

  • TMB TV, Rimas Televizyon Radyo Prodüksiyon Anonim şirketi A.Ş.ve ve https://tmb.tv/tmb-basvuru/ internet sayfası üzerinden başvuru yapan kişi (bundan sonra Başvuru Sahibi olarak anılacaktır ) işbu taahhütnamenin tüm maddelerini kabul etmiştir.
Powered by NEX-Forms
AfrikaansAlbanianArabicAzerbaijaniBosnianBulgarianEnglishGermanItalianKazakhKyrgyzMacedonianPersianPortugueseSlovakSpanishTurkishUzbek