JULIA ROBERTS VE GEORGE CLOONEY YILLAR SONRA BİR ARADA

Julia Roberts ve George Clooney, romantik güldürüye heyecanlandıran dönüşlerini yapıyor. İkonik oyuncular, yıllar evvel birlikte rol aldıkları “Ocean’s Eleven” sinemasının akabinde tekrar bir ortaya geldi. Roberts ve Clooney’nin yeni sineması “Ticket to Paradise”ın birinci fragmanı herkesi çok heyecanlandırdı.

Roberts ve Clooney, uzun müddet evvel boşanmış iki ebeveyni canlandırıyor. Kızları Lily (Kaitlyn Dever), mezuniyet sonrası Bali’ye bir seyahate gittiğinde ve lokal biriyle evlenmeye karar veriyor. Ticket to Paradise’ın birinci fragmanında, ebeveynler kızlarının (Kaitlyn Dever) yeni tanıştığı adamla evlenmesini engellemek için Endonezya’ya uçuyorlar. Fragman, kızları için güçlerini birleştirmeye çalışan iki karakter ortasındaki gergin alakayı vurguluyor.

Clooney’nin karakteri, kendisi ve eski eşi (Roberts) ortasında uçakta oturan bir yabancıya, “Kızım yeni tanıştığı, konuttan milyonlarca mil uzakta bir adamla evlenecek. Mesleğini çöpe atıyor” diyor. Roberts’ın karakteri daha sonra, “Tıpkı annesinin yaptığı üzere, bu yüzden onu durdurabilecek tek kişi benim. Onu dinlemiyor” diyor.

Fragmanda 54 yaşındaki Roberts ve 61 yaşındaki Clooney birlikte çekim yaparken, dans ederken ve oyun oynarken görülüyor. Fragmanı Instagram’da paylaşan Roberts, “Kemerlerini bağla! ✈️ ???????? ????” yazdı.

Ticket to Paradise, Mamma Mia!İşte Tekrar Başlıyoruz sinema imalcisi Ol Parker tarafından yönetiliyor. Ocak ayında Clooney, sinemanın “özel bir şey” ve “bir cins eski moda film” olduğunu söyledi. “Ol Parker ismindeki bu adam sahiden olağanüstü bir muharrir ve direktör ve bize bir senaryo yazdı. Ben de [1996’lar] One Fine Day’den bu yana romantik bir güldürü yapmadım. Bu sinemada Julia ve ben birbirimize en komik formda kaba davranıyoruz,” dedi Clooney.

“Okuduğum an Julia’yı aradım ve ‘Bunu aldın mı?’ dedim. ve o, ‘Evet’ dedi, ben de ‘Yapacak mısın?’ dedim. O da ‘Yapacak mısın?’ dedi ve ‘Evet, yaparsan’ dedim” diye ekledi. “Yani bu çok şanslı şeylerden yalnızca biriydi”. Clooney, çekimler devam ederken, “Harika gidiyor. Bu sahiden eğlenceli bir oyuncu takımı. . Beğenilen vakit geçiriyoruz” dedi.

Clooney ve Roberts daha evvel Ocean’s Eleven ve 2016’s Money Monster’da birlikte çalışmışlardı.

Ticket to Paradise, 21 Ekim’de sinemalarda.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bitmiş Programlar
AfrikaansAlbanianArabicAzerbaijaniBosnianBulgarianEnglishGermanItalianKazakhKyrgyzMacedonianPersianPortugueseSlovakSpanishTurkishUzbek