Gündem

Özbekistan'ın sevilen sanatçısı Googoosha'a yeni klibini 'Yanımda Kal' şarkısına çekti.

Güçlü sesi ve güzelliği ile hep adından söz ettirmeyi başaran sanatçı yine iddalı projelerle kariyerine devam ediyor.

 

Özbekistan'nın güzel yıldızı Lola Yuldasheva'dan konser..

Özbekistan'nın güzel yıldızı Lola Yuldasheva 23-24-25-26 Ocak saat 19:00'da İstiklal Sanat Sarayı'nda konser programı ile hayranları ile buluşacak.

Özbekistan'lı sanatçı Serdar Rahimhon'dan 'Yalnızım' konseri...

Özbekistan'lı sanatçı Serdar Rahimhon 6-7 şubat  İstiklal Sanat Sarayı'nda 'Yalnızım' adlı konseri ile hayranları ile buluşacak.

Azerbaycan'nın sevilen yıldızı Röya'dan 'Benim' isimli konser...

Azerbaycan'nın sevilen yıldızı Röya 29-30-31 Ocak tarihlerinde saat 19:00'da Haydar Aliyev Sarayı'nda 'Benim' isimli konseriyle hayranları ile buluşacak.

Selim Gülgören'den 'Tutamadın Dilini'...

Selim Gülgören aranjörlüğünü yaptığı maxi single'ı 'Biraz Farklı' ile müzik dünyasına geri dönüş yaptı. 'Biraz Farklı' albümününde Gözde Ançel, Murat Sağır, Tolga Arslaneli gibi isimlerle çalışan Selim Gülgören, albümünün ...

SONER ARICA ‘NIN 53. KLİP ÇALIŞMASI ‘SONBAHAR’ İSİMLİ ŞARKISINA ÇEKİLDİ …

Soner Arıca’nın ‘Başka İklimin Çiçekleri’ isimli albümünün 4. Video klibi Sonbahar isimli şarkıya Erkan Nas yönetmenliğinde çekildi.
Sonbahar havası yaşadığımız bugünlerde Şile Yeniköy’de mevsimin ve şarkının konse...

Shahzoda 'YÜREK' ile duygulara dokundu.

Özbekistan'nın sevilen yıldızı 'CHİCCO' animasyon video klibinden sonra  yine bir animasyon klibi 'YÜREK' ile karşımızda.

'Yürek' her bir insanın duygularını, ruh halini, benzer günlük endişelerini ve a...

Fettah Can’dan ‘KALP AĞRISI’.

Yaptığı benzersin albümleri, yazdığı sözleri, besteleri ve yorumculuğu ile de saygı ve kabul gören ünlü sanatçı Fettah Can üçüncü stüdyo albümü ‘Yalanlar Cumhuriyeti’nin ikinci video klibin...

Hande Yener'in yeni single'i 'BİRİ VAR'.

Hande Yenerin yeni single'ı  'BİRİ VAR' ile hayranlarını sevindirmeye devam ediyor.  'BİRİ VAR'ın sözleri Berksana müzik düzenlemesi ise Volga Tamöz'e aittir.

Hande Yener ve Volga Tamöz işbirliğinden doğan '...

Bedük’ten ‘Koyver Kendini’

Geçtiğimiz günlerde Bedük, yeni Türkçe albümü ‘ON’ da yer alan ‘ Koyver Kendini’ isimli şarkısına çektiği kliple hayranlarını sevindirdi.

Klipleri ile hep olay yarata...

Özbekistan'nın güzel yıldızı Lola Yuldaşeva'nın yepyeni klibi 'GEL' TMB TV'de.

Özbekistan'nın güzel yıldızı Lola Yuldaşeva'nın yepyeni klibi 'GEL' TMB TV'de.

2014'de yeni projelerle adım atan Lola, sıradakı klibini 'SUPER LOVE' şarkısına çekmek istediğini açıkladı.

 ...

ELL’ın yepyeni klipleri TMB TV’de. Bizden ayrılmayın..

Azerbaycan’nın yakışıklı yıldızı ELL art arda çektiği klipleri ile hayranlarını sevindirmeye devam ediyor. TMB TV’ye verdiği özel röportajında ELL duygularını böyle dile getirdi: " ’THE ONE’ ve ‘IN YOUR HEAD’  ş...

Ali Okapov'un yepyeni klibi saat TMB TV'de.

Kazakistan'da önemli ödüllere sahip, sanatçı ve dansçı kimliği ile sevilen sanatçı Ali Okapov'un yepyeni klibi TMB TV'de. KAÇIRMAYIN.

Son Pascal'dan 'AŞK'.

Kazakistan’ nın en tanınmış sanatçılarından Son Pascal hayranlarını ‘AŞK’ adını verdiği son video klip şarkısı ile sevindirdi. Benzersiz müzik yeteneği ile bir çok dilde şarkıya imza atan sanatçı bu kez orijinal bir klip ...

Gülşen Jüri Koltuğunda ...

Yurtdışında büyük ilgi gören ve pek çok ismin dünya çapında şöhrete kavuşmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor-Türkiye”nin ilk jüri üyesi belli oldu. 

Yazdığı şarkılarla milyonların kalbini ka...

Gripin Yeni Yılı İzmir'de Karşılıyor !

“Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar” albümünün son video klip şarkısı “Bir Cevabım Var mı?” ile müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini alan Gripin, konserlerine tüm hızıyla devam ediyor !

Yurt içi ve yurt dışı konser...