GÖKHAN TÜRKMEN SESSİZ'İN TÜM ŞARKILARINI KLİPLENDİRECEK !

Tarih: 06 Eylül, Çarşamba 2017   

İki yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 2016 yılının Ekim ayında yayınladığı son albümü "Sessiz"de bulunan şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, albümün beşinci video klibini '' Aşktır '' isimli şarkısına çekti. Şarkılarına çektiği klipler ve kliplerinin özgün hikayeleri ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, son albümü "Sessiz"e bulunan tüm şarkılarını kliplendireceğinin müjdesini verdi. 

İmzasını attığı projeler ve kaliteli üretimleri ile büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Türkmen, daha önceki bir çok klibinde olduğu gibi "Aşktır" klibinde de Murat Joker yönetmenliğini üstlendi. "Aşktır" şarkısının sözü ve müziği Gökhan Türkmen'e düzenlemesi ise Caner Anar'a ait.

Müzikal başarılarının yanı sıra stili ile de her daim ön planda olan ve kendine has tarzı ile sevilen sanatçı, "Aşktır" klibindeki rengarenk kıyafetleri ve aksesuarları ile yine farkını ortaya koyuyor. Alaçatı'da  klip boyunca tek başına gördüğümüz Gökhan Türkmen, İstanbul'da bir havayolunun pistinde çekilen araba sahneleri ile klibi tamamladı.